به فروشگاه هایپرکالا خوش آمدید . امروز چهارشنبه 9 آذر 1401

قوانین و سیاست حفظ حریم شخصی

Banner Of قوانین و سیاست حفظ حریم شخصی Post

 قوانین و مقررات

قوانین عمومی

*‌ توجه داشته باشید کلیه اصول این سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و در صورتی که در قوانین مندرج، سرویس‏‌های سایت و یا نوع خدمات تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت هایپرکالا به معنی پذیرش هرگونه تغییری می باشد.

 ارتباطات الکترونیکی

* هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سایت  هایپرکالا  استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت می‏‌کنید این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود به هیمن منظور هایپرکالا  نیز به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

* همچنین توجه نمایید آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که شما به عنوان مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کنید بدین منظور است که مورد تایید شما است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آن صورت می‌گیرد.

* اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها در سایت برای اعضا  از طریق ایمیل یا پیامک امکان پذیر است.

*  هایپرکالا  به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

* روز کاری به معنی روز شنبه تا چهار شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

 کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، پیش فاکتور از طریق ایمیل ارسال می شود و کد سفارش در صفحه سایت نمایش داده خواهد شد.  

* سایت همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در  هایپرکالا به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای هایپرکالا  محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را انتخاب وجایگزین خرید خود کند.

* در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 10روز کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

*  هایپرکالا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای  هایپرکالا محفوظ است.

* در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری برای هایپرکالا  محفوظ است.  هایپرکالا در اسرع وقت (طبق زمان ذکرشده ده روز کاری) وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت  هایپرکالا  می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

* ارسال کالا پس از سفارش  باتوجه به برنامه ارسال انتخابی بین 3 تا 7 روز بجز  روز های تعطیل می باشد و هزینه ارسال کالا در مقصد با مشتری می باشد. 

هایپرکالا حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.